Crismi House Villa

  • 54 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

De 1-slaapkamer Crismi House Villa Rome is geschikt voor maximaal 4 gasten en biedt een eersteklas ligging binnen 2 km afstand van winkels zoals de Markt van Campo de' Fiori.

Deze villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven beschikbaar in de keuken. JOYCE Roma biedt Romana delicatessen op 5 minuten loopafstand.

Het Palazzo Venezia ligt afstand ervandaan, terwijl de Hortus botanicus op 25 minuten te voet van deze 54 m² grote villa is gelegen. Dit vakantiehuis bevindt zich op 3 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Palatijn. Deze gesitueerde in Rome Crismi House Villa bevindt zich in de Gianicolense wijk van de stad, op korte rijafstand van 10 minuten van culturele plekken zoals de Trevifontein. Deze 1-badkamer accommodatie is gelegen op ongeveer 500 meter verwijderd van Vitellia/Donna Olimpia bushalte en op afstand van 4 km tot Flaminio treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Crismi House Villa Rome
V&V Guest House
Mobiele prijsaanbieding

V&V Guest House

336 m van de accommodatie
USD 191 USD 172
per nacht
Roman Holidays House Monteverde
Mobiele prijsaanbieding

Roman Holidays House Monteverde

470 m van de accommodatie
USD 205 USD 185
per nacht
FamilyBed Roma Monteverde-Vaticano
Mobiele prijsaanbieding

FamilyBed Roma Monteverde-Vaticano

8.4
Heel goed 228 beoordelingen
714 m van de accommodatie
USD 108 USD 97
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    24 km

    Treinstations

    Roma Trastevere Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kapper
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer31304,IT058091C25UWI9JTL
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in Crismi House Villa?
      Huurprijs bij Crismi House Villa begint bij €163 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Crismi House Villa?
      Gasten van Crismi House Villa dienen uiterlijk om 21:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van Crismi House Villa?
      Restaurants in de buurt van Crismi House Villa zijn onder andere Apoteose Churrascaria & Grill en L'Arte della Pizza.
    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, dit vakantiehuis heeft een complete keuken.
    • Heeft Crismi House Villa een bubbelbad?
      Ja, Crismi House Villa biedt een jacuzzi.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Crismi House Villa?
      Gasten kunnen het Palazzo Venezia bezoeken, gunstig gelegen op 10 minuten rijafstand van Crismi House Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    24 km

    Treinstations

    Roma Trastevere Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Crismi House Villa Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten